Zaproszenie na V zawody narciarskie

Świętokrzyski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa pragnie zaprosić wszystkich kolegów na wycieczkę do Zakopanego połączoną z V zawodami narciarskimi w zjeździe o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Oddziału SITP, która odbędzie się w dniach 9 – 11 grudnia 2015 roku.

Przewidywany koszt uczestnictwa od osoby - 280 zł (dla członków SITP planowana jest dopłata w wysokości 100 zł + koszt wynajęcia stoku oraz zorganizowania i przeprowadzenia zawodów). Planowane zakwaterowanie w pensjonacie „Pod Giewontem” zlokalizowanym w miejscowości Zakopane, ul. Skibówki 35 A.

Chętni do wzięcia udziału w wycieczce proszeni są o kontakt w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 listopada 2015 roku z kol. Sławomirem Pietrzykowskim (tel. 36-53-231) lub kol. Pawłem Kselem (tel. 36-53-221)

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie po dokonaniu wpłaty w kwocie 180 zł za osobę, która w przypadku rezygnacji z wycieczki nie podlega zwrotowi. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest uregulowanie składek członkowski.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Wyniki XIII Mistrzostw w strzelaniu

W dniu 16 października br. Zarząd Świętokrzyskiego Oddziału SITP w Kielcach zorganizował XIII mistrzostwa w strzelaniu z broni długiej o puchar Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa. Mistrzostwa cieszyły się dużym zainteresowaniem kolegów – członków SITP. W mistrzostwach uczestniczyło 30 członków oddziału.

Mistrzostwo i puchar Prezesa wywalczył kol. Sławomir Rykwa z KP PSP w Ostrowiec Świętokrzyski. II miejsce zdobył Maciej Kowalczyk. III miejsce zdobył Sławomir Pietrzykowski z KW PSP w Kielcach.

Po zakończeniu mistrzostw wszyscy uczestnicy wspólnie biesiadowali przy grillu.

XIII Mistrzostwa w strzelaniu z broni długiej

Zarząd Świętokrzyskiego Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa zwraca się z uprzejmą prośbą do Panów Komendantów o umożliwienie członkom stowarzyszenia udziału w XIII MISTRZOSTWACH o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Oddziału SITP w konkurencji strzelania z broni długiej, które odbędą się w dniu 16 października 2015 roku w Starachowicach.

Chętni do wzięcia udziału w ,,Mistrzostwach” proszeni są o potwierdzenie obecności w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 października 2015 roku u kolegów: Pawła Ksela (tel. 41 36-53-221) lub Sławomira Pietrzykowskiego (tel. 41 36-53-231).

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie po dokonaniu zaliczkowej wpłaty w kwocie 10 zł za osobę, która w przypadku rezygnacji z udziału w mistrzostwach nie podlega zwrotowi. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest uregulowanie składek członkowski.

Rozpoczęcie „Mistrzostw” nastąpi w dniu 16.10.2015r. o godzinie 13:00 na strzelnicy w Starachowicach. Wyjazd z placu Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach nastąpi o godzinie 12:00.

Konkurs - Świętokrzyska Nagroda Jakości

Szczegóły dotyczące konkursu znajduja się pod adresem: www.sejmik.kielce.pl

Zaproszenie na VI Konferencję

Plan działalności na 2015 rok

  1. Spotkanie noworoczne – luty 2015 rok.
  2. IV zawody narciarskie w zjeździe o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Oddziału SITP. – luty 2015 rok.
  3. Konferencja ogólnokrajowa; „LPG –organizacja działań ratowniczo - gaśniczych – 24 marca 2015 rok.
  4. Konferencja ogólnokrajowa; „Bezpieczeństwo pożarowe budynków” – 18 czerwca 2015 rok.
  5. Piknik rodzinny – czerwiec 2015 rok.
  6. Wycieczka krajoznawczo – turystyczna Bratysława/Wiedeń – wrzesień 2015 rok.
  7. XIII Mistrzostwa o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Oddziału SITP w konkurencji strzelanie z broni długiej – październik 2015 rok.

 
 
www.000webhost.com